دوشنبه, 10 مهر 1402  
کمیته سیاست گذاری
کارگاه ها
خبر مهم

خبر مهم

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در رشته‌های مرتبط با این همایش؛ با توجه به دستورالعمل سازمان مرکزی دانشگاه آزاد در خصوص پایان نامه دانشجویان کارشناسی ارشد غیر پزشکی، مقالات این همایش داری امتیاز پژوهشی (نیم نمره برای هر مقاله و حداکثر 2 نمره) برای دانشجویان می باشد.

آموزش مراحل ثبت نام
مراحل عضویت در وب سایت و شرکت در همایش
 
1- عضویت در وب سایت از طریق پنل "ورود به سامانه". ( در نوار سمت راست وب سایت در قسمت ورود به سامانه روی کلید ثبت نام کلیک کنید )
2- سپس اطلاعات کاربری خود را وارد نمایید. ( نام کاربری شما همان ایمیل شما خواهد بود )
3- پس از عضویت در وب سایت می توانید از طریق " راهنمای استفاده از سامانه " در پنل کاربری خود جهت ثبت نام در همایش، راهنمایی شوید ( نوار سمت راست پنل کاربری ).
4- پس از عضویت در وب سایت، جهت شرکت در همایش، با یا بدون مقاله، به صفحه اصلی سایت رفته و از طریق منوی " درگاه پرداخت " در نوار منوی بالای وب سایت، اقدام به پرداخت نمایید و از آن صفحه عکس گرفته و سپس در پنل کاربری خود، در نوار سمت راست از قسمت صورتحساب و پرداخت هزینه، اقدام به بارگزاری عکس فیش واریزی نمایید. ( از طریق دکمه سبز رنگ " ثبت فیش " )
توجه

قابل توجه پژوهشگراني كه مقاله انها پذيرفته شده است از طريق منوي اصلي سايت به قسمت درگاه پرداخت مراجعه و ثبت نام خود را كامل نمايند.

خبر ویژه
اطلاعات بیشتر درباره همایش
شبکه های اجتماعی

شما میتوانید برای کسب اطلاعات همایش وارد لینک های زیر شوید و از آخرین اخبار همایش به صورت لحظه ای اطلاع یابید.

  کانال تلگرام : https://t.me/confFAME

  کانال آی گپ : https://iGap.net/confFAME

اخبار کنفرانس
منوی سایت
برگزارکننده
با همکاری
قالب نگارش مقاله
لوگوی همایش
مجوز ISC
CIVILICA
حامیان رسانه ای
حامیان علمی